FAQ

Najczęściej zadawane pytania do Pani kierownik kursu Kingi Sękowskiej

Tak, cały kurs jest w formie e-learningu, także egzamin. Będę przesyłała linki do wykładów, które umieszczone są na platformie edukacyjnej.
Podczas kursu jestem „dostępna mailowo”, a gdy zachodzi potrzeba również telefonicznie (mój numer telefonu 510 228 498).
Sprawami formalnymi (zaświadczeniami, płatnościami, fakturami, rabatami) zajmuje się p. Waldemar Ałdaś (604 447 504). Ja ze swojej strony proszę o potwierdzenie przelewu (nie mam wglądu do konta szkoły) ok. 7-10 dni po rozpoczęciu kursu. Kurs rozpoczyna się z chwilą ostatecznej rejestracji, staram się jak najszybciej wysłać pierwsze wykłady. Kolejne wykłady, a więc tempo przebiegu kursu zależy od kursanta. Kursant po zapoznaniu się z przesłanymi materiałami, wysyła do mnie maila, że chce kolejne części kursu.
Do pracy w sklepie zielarsko-medycznym, potrzebne są kwalifikacje (i zaświadczenie o kursie) jakie daje nasz kurs. Może Pan być właścicielem takiego sklepu i sam pracować.
Tak, na kurs można zapisać się w dowolnym momencie (bez względu na podany termin na stronie kursu).
Produkty lecznicze, wyroby medyczne wymienione w/w rozporządzeniach.
Sklep zielarsko-medyczny to nie tylko sklep z ziołami, jest to placówka obrotu pozaaptecznego. Nie można w takim sklepie realizować recept, tylko wydaje się leki dostępne bez recepty (tzw. OTC)

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Masz wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do wypełnienia niezobowiązującego formularza online.

Zapisz się wstępnie

Rekrutacja trwa

To do niczego nie zobowiązuje.
Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadamy w ciągu 24 godzin