Jesteś tutaj: Strona główna >> Opinie

Opinie

Reszta opinii o naszym kursie:

„Z miłą chęcią wyrażam swoją opinię na temat Kursu z Towaroznawstwa Zielarskiego.

Jestem bardzo zadowoloną i dumną z siebie, że zdecydowałam się podejść i ukończyć Kurs z Towaroznawstwa Zielarskiego, mimo przedemerytalnego wieku. Forma kursu bardzo wygodna. Tempo nauki i utrwalania materiału mogłam swobodnie dostosować do moich możliwości czasowych. Nie ucierpiały na tym obowiązki życia codziennego i opieka nad chorym członkiem rodziny.
Zawartość merytoryczna zagadnień z pierwszej pomocy, anatomii i fizjologii człowieka, farmakognozji, dietetyki, toksykologii, interakcji z lekami i żywnością ,
 towaroznawstwa zielarskiego, suplementów diety i minimum sanitarnego bogata , przekazana w skondensowany sposób zrozumiale i czytelnie. Szata graficzna slajdów ciekawa  ułatwia naukę. Urozmaiceniem zdobywania wiedzy w tym zakresie jest samodzielne opracowanie wyznaczonych przez wykładowcę tematów, rozwiązanie krzyżówki, co zwiększa motywację i zaangażowanie kursanta. Miłym elementem są ciekawostki i żarciki, które wywołują wewnętrzny uśmiech i dają poczucie sympatycznej  atmosfery .W razie wątpliwości i dodatkowych pytań kontakt e-mailowy znakomity. Pania Kinga Sękowska, główny wykładowaca kursu, swą opieką wykazała duże zainteresowanie i troskę o mój udzial  w kursie. Pytania testowe nie są trudne, więc o jakimkolwiek stresie nie może być mowy.
Było mi bardzo miło uczestniczyć w kursie w Państwa opracowaniu.
Dziękuję.
Życzę powodzenia i sukcesów w dalszej działalności Centrum  Kształcenia   A G A T  .
 
Pozdrawiam
Anna Wojcieszak”